Комунальний заклад "Доброславська школа мистецтв Доброславської селищної ради"

Всесвітній творчий марафон "УКРАЇНА - МОЯ РОДИНА" (Україна - Польща) та Всеукраїнський патріотичний творчий марафон "ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА" до Дня захисту дітей.

Дата: 01.06.2022 13:59
Кількість переглядів: 56

ДІТИ - НАЙДОРОЖЧИЙ СКАРБ У СВІТІ. Для щастя дітей живуть усі дорослі і зараз під час жахливої війни воїни захищають їхнє світле майбутнє. Сьогодні День захисту дітей розпочинається хвилиною мовчання, щоб згадати кожну невинно вбиту дитину, зруйновані мрії маленьких янголят.

Доброславська школа мистецтв долучається до ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ, присвяченої ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ і вносить свою частку у наближення перемоги над ворогом. Учні школи мистецтв взяли участь у творчих благодійних марафонах, внески з яких було направлено на користь ЗСУ.

Всесвітній творчий марафон "УКРАЇНА - МОЯ РОДИНА" (Україна - Польща) та Всеукраїнський патріотичний творчий марафон "ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА".

Подяками від організаторів заходів нагороджено ансамбль гітаристів під керівництвом Маковейчук Людмили Миколаївни - Баранова Андрія, Баранова Івана, Баранова Марка, Баранова Іллю, Дзюбука Давида і Максименко Стаса. Також відзнаки отримали Бутакова Катерина, Цуркан Ніколь, Стоянова Марія та Нікіфоров Іван ( викладач Кваша Ольга Вікторівна).

Ми пишаємося нашими талановитими та працьовитими учнями. УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!